Deri Cüzdan

Deri Cüzdan Modelleri

Para, kart, küçük kağıt vb. eşyaları koymaya yarayan küçük çantaya cüzdan denir. Cüzdanlar hemen her yaş ve meslek grubunun gün içinde birçok defa kullanmak durumunda olduğu araçlardan biridir. Örneğin ödeme yaparken cüzdanımızı çıkarır, içindeki nakit para veya banka kartlarıyla ödemeyi gerçekleştiririz. Para taşımak için kullandığımız cüzdanlar paraların kaybolmasını önler. Kimlik kartımızı veya ehliyetimizi kullanmamız gerektiğinde bu belgeleri cüzdanımızdan çıkararak gösteririz. Ayrıca kartvizit taşımak için de cüzdanlar pratik çözümler sunar.

Hayatımızın pek çok kesitinde cüzdanlar birçok ihtiyacımızı karşılarken elimizi götürdüğümüz araçlardır. Bununla birlikte cüzdanlar sadece işlevsel özellikleri bakımından önemli değildir. Aynı zamanda tasarım özellikleri ve estetik nitelikleriyle de önem taşır.

Cüzdan seçimi yaşa, gelir düzeyine, yaşam tarzına göre değişir. Stil sahibi kullanıcılar, kıyafetlerinin yanı sıra cüzdan seçimlerinde de kendi stil tercihlerini yansıtırlar. Cüzdan çeşitleri kağıt ve metal paraları düzenli şekilde sakladığı gibi, banka kartlarını ve diğer belgeleri de düzenli şekilde saklamamızı ve yanımızda taşımamızı mümkün kılar. Örneğin otobüs bileti, kan grubu belgesi, vergi kimlik numarası kartı gibi farklı belgeler cüzdanımızda yer alır.

Cüzdan çeşitleri içinde en yaygın olanlarından biri deri cüzdanlardır. Bu ürünler yaşı, gelir düzeyi, yaşam tarzı ne olursa olsun geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından ilgi görür.

Deri Cüzdan İmalatı ve Satışı

Hangi türden olursa olsun cüzdan çeşitleri kağıt ve madeni paraların güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Paraların yanı sıra banka ve kredi kartları, kimlik kartı, ehliyet ve diğer önemli belgeler için de cüzdanlar önemli bir taşıma aracıdır. Deri cüzdan çeşitleri, diğer cüzdanlara oranla daha dayanıklı ve kalitelidir. Eğer sezonluk değil de ömürlük cüzdanlar arıyorsanız deri cüzdanlar daha iyi bir seçimdir.

Üstelik deri cüzdanlar işlevlerinin yanı sıra verdikleri mesajlarla da önemlidir. Özellikle yüksek gelir grubundaki kullanıcılar bulması zor hakiki deri cüzdanlarla kendi statülerini ortaya koyarlar. Kadınlara oranla erkek dünyasında fazla aksesuar çeşidi yoktur. Erkekler kendi stillerini yansıtmak için cüzdan seçimine büyük özen gösterir. Kendi stillerine uygun cüzdanlarla erkekler giyim stillerinde konsept bütünlüğü sağlarlar. Erkek cüzdan klasikleri nesilden nesle geçer ve kuşaklar arasında bağ kurar.

Deri imalatı ve satışı alanında Karalı olarak müşterilerimize birbirinden güzel ve kaliteli deri cüzdan çeşitleri sunuyoruz. Kendi tasarımlarımız olan Karalı deri cüzdanları, sadece cüzdan ihtiyacınızı karşılamaz. Aynı zamanda da kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlar. Deri cüzdan üreticileri, ürünlerine kazandırdıkları yeni özellikler ve detaylarla yeni trendlerin doğmasını sağlar.

Karalı olarak tasarladığımız deri cüzdanlarla bugüne kadar biz de birçok trendin oluşmasını sağladık. Karalı deri cüzdanları kendiniz için olduğu kadar sevdikleriniz için de iyi bir seçimdir. Nitekim hediye seçenekleri arasında deri cüzdanlar öteden beri ilk sıralarda yer alır. Sevdiklerinize hediye deri cüzdan almak istediğinizde Karalı ayrıcalığıyla hakiki deri cüzdanlara uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Deri Cüzdan Modelleri

Başta materyal, renk, ebat, göz ve bölme sayısı olmak üzere deri cüzdan modelleri arasında önemli farklar mevcuttur. Ürünlerde kullanımı gerçekleşen derinin türü ve tasarım özellikleri deri cüzdanların modelleri arasındaki farkları belirler. Dayanıklılık bakımından en kaliteli cüzdanlar, dana derisinden yapılmış cüzdanlardır. Bunları sırasıyla keçi, kuzu ve koyun derisinden yapılmış cüzdanlar takip eder.

Esneklik özellikleri bakımından ise koyun derisi daha avantajlıdır. Çünkü koyun derisi cüzdan çeşitleri çok daha fazla gerilimi absorbe eder. Bu da deri cüzdanların kullanımı konusunda avantaj sağlar. Dana derisi cüzdanların boş ağırlığı yüksektir. Koyun ve kuzu derisi cüzdanların ise boş ağırlıkları yaklaşık olarak aynıdır. Yumuşaklık bakımından kuzu derisi cüzdanlar daha avantajlıdır. Dana derisi cüzdanlar ise daha sert bir niteliğe sahiptir. Deri cüzdanların ayrıca renkleri, ebatları, göz ve bölme sayıları da farklı kullanım amaçları ve beğenilere uygun çözümler sunar.

Deri Cüzdan Fiyatları

Türkiye’nin önde gelen deri imalatçılarından biri olan Karalı, deri cüzdan fiyatları konusunda her bütçeye uygun çözümler sunuyor. Sitemizde kendi bütçe ve beğenilerinize en uygun deri cüzdanları avantajlı fiyatlardan sipariş verebilirsiniz. Arama çubuğunu ve filtreleme seçeneklerini kullanarak deri cüzdan fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Categories

Brand

Size

Material

Use

Price

İletişim Bilgilerimiz

İstoç Ticaret Merkezi 19. Ada No:86-88 Bağcılar / İstanbul

[email protected]
Tel: (0212) 659 53 42