Erkek Deri Cüzdan

Erkek deri cüzdan herkesin cüzdan seçimi yaparken ilk olarak tercih ettiği ve uzun süreli kullanım için uygun olan kaliteli bir üründür. Erkek deri cüzdan beylerin kol saati gibi önem verdiği aksesuarlar içerisinde yer alan ve vazgeçemedikleri ürünlerin başında yer almaktadır. Özellikle beyler almış oldukları cüzdanın kaliteli olmasına özen göstermektedirler. Erkek deri cüzdan seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususların başında kullanılan deri kalitesi gelmektedir. Karalı markalı deri cüzdan koleksiyonun tamamı uzun yıllar kullanılabilmesi için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Karalı; erkek deri cüzdanların bir kişinin stili ve kişiliği hakkında çok şey söylemek için yapıldığını anlayan Türkiye’nin önde gelen erkek deri cüzdan üreticisidir. Erkek deri cüzdanlar şık ve son derece dayanıklı olması gereken aksesuarlardır. Karalı, alıcıların ihtiyaçlarına ve pazar gereksinimlerine göre hem birinci sınıf hem de uygun fiyatlı kaliteye sahip özel bir cüzdan üreticisidir. Biz özel bir deri cüzdan üreticisiyiz ve dünya çapındaki çeşitli müşteriler için benzersiz tasarım ve stilde deri cüzdanlar üretiyoruz.

375 sonuçtan 1-28 arası gösteriliyor
SHOW
 • 28
 • 56
 • 112

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Categories

  Brand

  Size

  Material

  Use

  Price

  İstoç Ticaret Merkezi 9. Ada No:86-88 Bağcılar / İstanbul