Deri Hakkında
Posted in

Hakiki Deri

Hakiki Deri
Posted in

Hakiki Deri Nedir?

Pek çok insan deriden yapılma ürünleri alırken derinin hakiki deri olmasına özen göstermek istemektedir. Ancak bunu tespit etmek her zaman kolay olmayabilir. Elbette derinin tespit edilebilmesi için yapılan çeşitli işlemler bulunmaktadır. Profesyonel anlamda yapılan işlemlerin dışında bireylerin deriden yapılma bir ürünü alırken bakmaları gereken çeşitli unsurlar da bulunmaktadır.

Piyasada deriden yapılma pek çok ürün bulunmaktadır. Deri çanta, deri cüzdan, deri ayakkabı, deri aksesuar ve bunun gibi daha pek çok deriden yapılma ürün mevcuttur.

Her alanda olduğu gibi bu alanda da çeşitli dolandırıcılar bulunmaktadır. Bahsi geçen bu kişiler çeşitli ürünler imal etmekte ve bunun satışını gerçekleştirmektedir. Neticede ise bireyler mağdur olmaktadır.

Bilindiği üzere hakiki olmayan deri çabuk yıpranır ve kullanımı kısa ömürlüdür. Öte yandan hakiki olmayan deri ürünlerde çeşitli suni katkı maddeleri de yer almaktadır. Bu katkı maddelerinin bireylerin sağlığına zarar verdiği bilinmektedir.

Buradan da anlaşılacağı üzere, bazı dolandırıcılar yalnızca maddi kaygılarla hareket etmekte ve bu doğrultuda bireylerin hem sağlığına hem de parasına göz dikmektedir. Ancak firmamız, üretimini ve satışını gerçekleştirdiği ürünlerde hakiki deri kullanılmaktadır.

Hakiki Deri Nasıl Anlaşılır?

Yapay olmayan ve fabrika işlemleri ile elde edilmeyen, tamamen hayvansal olan ürünlerdir.

Hakiki Derinin Faydaları

Kesinlikle insan sağlığına zarar vermemektedir. Diğer bir faydalarından biri de uzun ömürlü olması ve şık bir görünüme sahip olmasıdır.

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir ve oradan da sipariş verebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

İstoç Ticaret Merkezi 19. Ada No:86-88 Bağcılar / İstanbul

[email protected]
Tel: (0212) 659 53 42